Tel. 71 335 77 82
kontakt@keralla.pl
Menu
A+ A A-

Telemarketing B2B

TELEMARKETING to usługa najszybszego i najskuteczniejszego dotarcia do klienta na rynkach B2B, ponieważ gwarantuje ustalenie osoby decyzyjnej i skierowanie bezpośrednio "na jej ręce" informacji o firmie, przekazanie oferty czy propozycji spotkania etc.

Dzięki kontaktowi telefonicznemu informacja nie krąży po kontach typu "office" czy "info", ale ma szansę dotrzeć do osób decydujących o zakupach, faktycznie zainteresowanych współpracą. Dlatego telemarketing wychodzący to efektywne narzędzie w budowaniu relacji z potencjalnymi i obecnymi klientami na rynkach B2B.
Celem rozmowy może być: złożenie oferty, poinformowanie o nowościach, zaproszenie na odwiedzenie stoiska w czasie targów, zachęcenie do spotkania lub inne ważne w danym momencie dla firmy informacje.

Oferujemy:

  • Informowanie o usługach i produktach firmy
  • Rozpoznanie planów dotyczących inwestycji, sondowanie potrzeb potencjalnych klientów
  • Zwrócenie uwagi na przekaz, zdopingowanie do zainteresowania ofertą
  • Wyszukiwanie nowych, potencjalnych klientów
  • Możliwość łączenia akcji propagującej dany przekaz z ważnymi dla firmy wydarzeniami (np. zaproszenie na konferencję, targi, wystawy, misje)
  • Utrwalanie marki firmy i jej oferty wśród potencjalnych odbiorców


Telemarketing przygotowany przez nas to przekazywanie ważnych informacji tym, którzy w życiu zawodowym lubią wiedzieć. Docieramy do dyrektorów, specjalistów, kierowników, właścicieli i współwłaścicieli firm, do prokurentów, szefów administracji - wszystko zależy od celu i treści przekazu.

 

Zadzwoń, napisz, zapytaj - zobacz, co możemy dla Ciebie zrobić.

DMC Firewall is a Joomla Security extension!