Tel. 71 335 77 82
kontakt@keralla.pl
Menu
A+ A A-

Firmy Duże 250+

RAPORTY SYNDYKATOWE FIRM DUŻYCH W POLSCE 250+

Badanie Firm Dużych 250+ to ogólnopolski projekt badań  prowadzony dwa razy w roku, w którym pytamy decydentów największych firm o trendy i kierunki rozwoju ich branży, zmieniające się potrzeby zakupowe oraz prognozy  na kolejne sześć miesięcy.

Respondentami są dyrektorzy, prezesi, top managerowie spółek.

Raport z badania Firm Dużych 250+ kierowany jest do dostawców usług i produktów oraz instytucji potrzebujących informacji do podejmowania decyzji biznesowych o nastrojach i kierunkach rozwoju w dużych przedsiębiorstwach.

Wnioski są też przekazywane uczestnikom badania oraz ogólnopolskim mediom gospodarczym.


OFERTĘ DODANIA SWOICH WŁASNYCH PYTAŃ KIERUJEMY DO DOSTAWCÓW, KTÓRZY:

  • Sprzedają do firm dużych 250+ i chcą mieć stały dostęp do informacji o decyzjach zakupowych, kierunkach rozwoju, nowych potrzebach z danego obszaru.
  • Rozpoczynają lub planują sprzedaż do firm dużych.
  • Kierują do firm dużych 250+ kampanie reklamowo-promocyjne i chcą sprawdzić ich poziom dotarcia. Są zainteresowane opiniami na wybrany temat wyrażanymi przez duże podmioty.

CO WYRÓŻNIA NASZ PRODUKT BADAWCZY I CO ZAWIERA RAPORT?

BARDZO WAŻNA RÓŻNICA w porównaniu do innych tego typu produktów badawczych - Nie wysyłamy masowo "internetowych ankiet" na biuro, sekretariat i inne działy ryzykując, że odpowiedzi uzyskamy od osób, które nie podejmują decyzji w firmach.

Rzetelność i 100% gwarancja jakości danych - badanie prowadzimy techniką wywiadów telefonicznych na reprezentatywnej, ogólnopolskiej  próbie wśród starannie dobranych respondentów, którzy są decyzyjni w firmach. Procesu zbierania danych nie outsourcujemy.

Konkurencyjne ceny za pytanie/blok pytań niezależnie od kafeterii i pytań otwartych.

Elastyczność - w miarę pojawiających się potrzeb informacyjnych i budżetu można zamówić pytania, bez angażowania czasu i nakładów na badanie ad hoc.


  JAK I KIEDY MOŻNA ZGŁASZAĆ SWOJE PYTANIA?

  Realizacja BADANIA SYNDYKATOWEGO

  KWIECIEŃ – PYTANIA PRZYJMUJEMY DO 26.04.2019

PAŹDZIERNIK – PYTANIA PRZYJMUEMY DO 25.10.2019

 

Pytania do kolejnej fali badania

RAPORTY SKANER MŚP POCZĄWSZY OD 2009 ROKU ZNAJDZIESZ W DZIALE RAPORTY BRANŻOWE

 

Zadzwoń, napisz, zapytaj

DMC Firewall is a Joomla Security extension!