Tel. 71 335 77 82
kontakt@keralla.pl
Menu
A+ A A-

Skaner MŚP 2019

CO TO JEST SKANER MIKRO, MAŁYCH I ŚREDNICH FIRM (OMNIBUS)?

Skaner mikro, małych i średnich firm to ogólnopolskie, prowadzone co kwartał, badanie omnibusowe, w którym pytamy decydentów o kondycję ich firmy. O to jak oceniają przeszłą i przyszłą sytuację gospodarczą w kraju, jakie podjęto decyzje zakupowe w ważniejszych obszarach funkcjonowania ich przedsiębiorstwa?
Respondentami są właściciele, dyrektorzy, prezesi, główni księgowi, prokurenci - osoby odpowiedzielne za zakupy lub rezygnacje z inwestycji,zakupów, współzarządzające firmą.
Wyniki są adresowane głównie do przedsiębiorstw i instytucji potrzebujących informacji o kondycji i nastrojach w mikro, małych i średnich firmach. Wnioskami interesują się także sami uczestnicy badania, którzy po kolejnej edycji pomiaru mogą zapoznać się z zebranymi informacjami i odnieść je do własnych ocen. 


OFERTĘ DODANIA SWOICH WŁASNYCH PYTAŃ KIERUJEMY DO PRZEDSIĘBIORSTW, KTÓRE:

Sprzedają do sektora MŚP i chcą mieć stały dostęp do informacji o decyzjach zakupowych,
Rozpoczynają lub planują sprzedaż do firm MŚP,
Kierują do firm MŚP kampanie reklamowo-promocyjne i chcą sprawdzić ich poziom dotarcia,
Są zainteresowane opiniami i kondycją przedsiębiorców MŚP (instytucje, organizacje, urzędy pracy, firmy szkoleniowe etc.).


CO WYRÓŻNIA NASZ PRODUKT BADAWCZY I CO ZAWIERA RAPORT?

BARDZO WAŻNA RÓŻNICA w porównaniu do innych tego typu produktów badawczych - Nie wysyłamy masowo "internetowych ankiet" na biuro, sekretariat i inne działy ryzykując tym samym, że odpowiedzi uzyskamy od osób, które w ogóle nie podejmują decyzji w firmach. Badanie omnibusowe prowadzimy techniką wywiadów telefonicznych na reprezentatywnej, ogólnopolskiej próbie wśród starannie dobranych respondentów, którzy faktycznie są decyzyjni lub współdecyzyjni w firmach. Konkurencyjne ceny za pytanie/blok pytań niezależnie od kafeterii i pytań otwartych. Próba n=500 obejmująca także firmy mikro.
Elastyczność - w miarę pojawiających się potrzeb informacyjnych i budżetu można zamówić pytania, bez angażowania czasu i nakładów na badanie ad hoc.
Rzetelność - wskaźniki budowane na decyzjach, a nie na zamierzeniach, planach (Indeks ZAIR i wskaźnik KERNA).


JAK I KIEDY MOŻNA ZGŁASZAĆ SWOJE PYTANIA?

Realizacja OMNIBUSA w miesiącach: styczeń, kwiecień, lipiec, październik - edycja kwartalna. Pytania do kolejnej fali badania CSS/MŚP przyjmowane są do końca miesiąca, który 'zamyka' dany kwartał. Istnieje możliwość opracowania wyników w ekspresowym terminie (do uzgodnienia).
 

RAPORTY SKANER MŚP POCZĄWSZY OD 2009 ROKU ZNAJDZIESZ W DZIALE RAPORTY BRANŻOWE

 

Zadzwoń, napisz, zapytaj

DMC Firewall is a Joomla Security extension!