Menu
A+ A A-

Co oferujemy?

KERALLA RESEARCH zbiera codziennie opinie przedsiębiorstw i dostarcza raporty, które pomagają rozumieć nowe potrzeby klientów, rozwijać produkty dla firm, ulepszać strategie marketingu i sprzedaży.

 

  • Można u nas zamówić profesjonalne badanie klientów firmowych, badania marki, komunikacji, badania trendów. Można dzięki badaniom sprawdzić nowe kryteria wyboru produktów, zaktualizować lub poszerzyć wiedzę o swoim rynku docelowym, zbadać jego potencjał czy też wychwycić motywy rezygnacji  – niezależnie od tego na jakim etapie jest biznes.
  • Raporty, które oddajemy Klientom wspierają ich marketing, sprzedaż, komunikację i rozwój. Omawiamy wyniki, rekomendujemy działania.
  • Keralla Research jest pierwszą w Polsce agencją badawczą, która specjalizuje się w profesjonalnych badaniach firm. Od 17 lat zbieramy telefonicznie i on-line opinie od biznesu.  Średniorocznie wykonujemy niemal 10 tys. wywiadów z biznesem w Polsce.
  • Dostarczamy raporty: zarządom, managerom, specjalistom różnych branż, w tym też mediom gospodarczym, agencjom PR i instytucjom.

    Potrzebujesz profesjonalnych badań i wiarygodnego raportu do działania? Zajrzyj  TUTAJ. – napisz czego szukasz – dostarczymy Ci danych.

JAKIE MASZ KORZYŚCI Z WYBORU NASZEJ AGENCJI DO WYKONANIA BADAŃ?

  • PROFESJONALIZM usług potwierdzają Klienci. Wielu obsługujemy od lat. REFERENCJE
  • DOŚWIADCZENIE. U nas kupujesz doświadczenie. Nie uczymy się na Twoim projekcie tylko doradzamy i projektujemy pytania tak, aby zebrać najbardziej przydatne informacje. Przeważnie już sporo wiemy o Twojej branży i klientach. Nieważne czy kupujesz gotowy raport, czy masz badanie „szyte na miarę” dostajesz DOŚWIADCZENIE
  • GWARANTOWANA JAKOŚĆ. Mamy własny dział realizacji wywiadów, więc informacje pochodzą od faktycznie decyzyjnych osób, na konkretnym stanowisku z firm, które są ważne dla badania, a nie od przypadkowych osób „wypełniających ankietki”. O NAS
  • ZWROT Z INWESTYCJI W BADANIE. Nasi klienci często podkreślają, że doceniają zwrot inwestycji w badania z Keralla Research.  Konkretne rekomendacje i fachowo zrobione, wiarygodne badania dają im oszczędności finansowe a dzięki porządnie zebranym informacjom wdrożone ulepszenia przekładają się na ich biznes. BADANIA OBSZARÓW

 

Zapraszamy do kontaktu

Krl-logo-f-ptbrio
Krl-logo-f-fleet
Krl-logo-f-schober
Krl-logo-f-pdbr
Krl-logo-f-esomar
DMC Firewall is a Joomla Security extension!