Menu
A+ A A-

Panel Flotowy BizFleet Polska

Co to jest Panel Flotowy BizFleet Polska?

To ogólnopolskie badanie prowadzone w firmach flotowych, będące rozwinięciem naszych 13-letnich doświadczeń analiz rynku flot wynajmowanych (CFM), kredytowanych i finansowanych ze środków własnych.
W Panelu Flotowym BizFleet Polska pytamy klientów flotowych o kierunki rozwoju ich flot, trendy i zmieniające się oczekiwania w obszarze polityki flotowej. Analizujemy zmiany ekonomiczne, legislacyjne, rynkowe i społeczne, wpływające na potencjał tego segmentu klienta w Polsce w perspektywie kolejnych 12 miesięcy. Instytut Keralla Research opracował też unikatową metodologię umożliwiającą predykcję zmian w obszarze potrzeb i oczekiwań przedsiębiorców wobec pojazdów służbowych użytkowanych w firmach oraz usług im towarzyszących.


Z kim jest prowadzone badanie Panel Flotowy BizFleet Polska?

Badanie wykonujemy na ogólnopolskiej, reprezentatywnej próbie N=400 firm flotowych losowanych z 65 tys. podmiotów z flotą pojazdów osobowych.
Sposób finansowania pojazdów: dowolny. W badaniu uwzględniamy: samochody leasingowane, kredytowane, wynajmowane oraz kupione ze środków własnych. Respondent: osoba podejmująca decyzje w sprawie samochodów firmowych (fleet manager, opiekun floty, właściciel, finansowy, administracyjny, kierownik, inny decyzyjny w tym zakresie).


Kto dodaje swoje pytania do Panelu Flotowego BizFleet Polska?

Instytucje i przedsiębiorstwa sprzedające usługi finansowe i produkty okołoflotowe do firm posiadający największy potencjał flotowy.
Agencje PR prowadzące aktywność dla klientów okołoflotowych.
Firmy rozpoczynające lub planujące sprzedaż do firm flotowych.
Przedsiębiorcy inwestujący w kampanie reklamowo-promocyjne, które chcą sprawdzić ich poziom dotarcia, zrozumienie, stopień zapamiętania przekazu.  


Co wyróżnia nasz Panel Flotowy BizFleet Polska?

Zbieramy opinie telefonicznie, w sposób wystandaryzowany i zgodny z profesjonalną metodologią badań - wyłącznie od osób, które faktycznie podejmują decyzje w firmach i zajmują wskazane stanowiska. W porównaniu do zbliżonych projektów – nie wysyłamy masowo "internetowych ankiet" na biuro, kontakt czy sekretariat.


Możliwości współpracy czyli kiedy zgłaszamy pytania i kiedy raport gotowy?

Dodawanie pytań ogólnych – bezpłatnie
Dodawanie pytań na wyłączność – wg cennika na dany rok. Pytania przyjmujemy do: 15.07.2019. Realizacja projektu i raport: 08.2019.
Zakup raportu gotowego: wg cen raportów gotowych.
Zapraszamy do kontaktu w sprawie szczegółów projektu: kontakt@keralla.pl lub Bezpośrednio


Interesują Cię inne grupy respondentów? Prowadzimy jeszcze:

Panel Specjalistów

Skaner MŚP (mikro, małe, średnie firmy)

Panel Firmy Duże w Polsce

 

Znalezione obrazy dla zapytania linkedin ikona

 

Śledź nas LinkedIn

DMC Firewall is a Joomla Security extension!